Centrum medyczne

W celu jak najdłuższego zachowania pełni zdrowia, ważna jest dbałość o swoje ciało. Należy zwracać uwagę na sygnały, które są przekazywane przez organizm. Przykładowo, bóle migrenowe mogą wynikać ze wzmożonego napięcia tkankowego, a drętwienie palców dłoni może być skutkiem zespołu cieśni nadgarstka. W wypadku, gdy występują takie lub inne dolegliwości, należy udać się do specjalisty.

Centrum Medyczne Orto Optymist Lublin zatrudnia wielu wykwalifikowanych w różnych dziedzinach specjalistów, którzy oferują opiekę medyczną z zakresu ortodoncji, stomatologii, ortopedii, rehabilitacji oraz medycyny sportowej. Jest to prężnie rozwijające się centrum, które stawia na ciągłe poszerzanie wiedzy swoich pracowników. Doświadczona kadra medyczna dba o zdrowe ciało oraz uśmiech swoich pacjentów. Indywidualne podejście, szczegółowa diagnostyka i sprawdzone metody leczenia gwarantują świetne efekty podczas terapii.

Zespół ortopedyczno-rehabilitacyjny zajmuje się rehabilitacją osób w każdym wieku, posiadamy też poradnię leczenia bólu. Dzięki zastosowaniu usg ortopedycznego pozwala na zoptymalizowanie terapii poszczególnych schorzeń. Lekarze ściśle współpracują z grupą doświadczonych fizjoterapeutów w celu jak najlepszego zrozumienia potrzeb pacjenta i indywidualnego dopasowania terapii.

Zespół ortodontyczno-stomatologiczny planuje leczenie indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zajmuje się również leczeniem trudnych przypadków takich jak zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego czy ortodontycznym leczeniem wad kostnych.

Rehabilitacja Lublin cennik – pełen cennik tu.

W zakresie medycyny sportowej centrum medyczne Orto Optymist obejmuje opieką zarówno zawodników klubów sportowych, jak i indywidualnych sportowców, pomagając im w leczeniu kontuzji, a także w zapobieganiu urazom w przyszłości.