Czy w dzisiejszych czasach właściciel firmy powinien inwestować pieniądze wyłącznie w reklamę internetową? Pewnie wiele osób bez zastanowienia odpowie, że tak. Nie jest to jednak wcale takie oczywiste.
Obecnie każdy użytkownik internetu spotyka się w czasie przeglądania stron internetowych z taką ilością komunikatów reklamowych, że przestaje zwracać na nie uwagę. Zapamiętuje tylko takie reklamy, które są na tyle oryginalne, że trudno jest być na nie obojętnym. Nie jest jednak łatwo zaprojektować przyciągający uwagę baner lub opracować interesującą treść. Z tego powodu tradycyjne formy promowania swojej oferty wciąż mogą być z powodzeniem wykorzystywane. Jedną z nich jest naklejka epoksydowa. Powstaje ona w kilku etapach. Pierwszy z nich to zaprojektowanie logo, które zostaje umieszczone na folii. Następnie jest ona drukowana i przycinana. Teraz należy ją nanieść na powierzchnię przedmiotu, który ma promować ofertę firmy i pokryć ją żywicą epoksydową. Widoczna staje się wtedy wypukłość generująca trójwymiarowy efekt grafiki umieszczonej na folii. Naklejki epoksydowe są niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych dzięki zastosowaniu wspomnianej wcześniej żywicy. Nie będzie ona pękać, nie zmieni swojej pierwotnej barwy. Naklejka epoksydowa jest więc atrakcyjnie wyglądającą, a przy tym trwałą formą reklamy produktu lub usługi. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, możesz zapoznać się z opiniami osób, które już skorzystały z takiej możliwości. Znajdziesz je w internecie, np. na profilach Google Maps firm oferujących wykonanie naklejek epoksydowych. Odwiedź również portale zajmujące się tematem marketingu internetowego.
Technika znakowania, czyli zastosowanie naklejek epoksydowych w praktyce.
Więcej na temat naklejek epoksydowych:
https://aj-polak.pl/napepo.html
Technika znakowania nie jest skomplikowaną technologią. Najpierw powinno powstać logo, za pomocą którego właściciel firmy chce promować jej usługi. Może je zaprojektować samodzielnie lub skorzystać z pomocy profesjonalnych grafików. Po wydrukowaniu folia z logo jest przycinana. Następnie umieszcza się ją na powierzchni przedmiotu, który jest planowanym miejscem docelowym naklejki epoksydowej. Następnie na folię nanoszona jest żywica epoksydowa. Powstaje wypukłość powodująca efekt trójwymiarowego obrazu.