Kożuchy męskie

Kożuchy męskie znajdujące się w ofercie naszego sklepu wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Lame Kożuchy Kurów to nowa marka w ofercie firmy, która ma już 30 lat doświadczenia w produkcji wyrobów skórzanych i futrzarskich. Skóra wykorzystywana przy produkcji naszych kożuchów męskich jest importowana z Włoch i Hiszpanii.

Wyrabiamy także odzież z polskiej skóry. Za najlepszy ( a do tego najładniejszy ) materiał do produkcji męskich kurtek z kożuchem uchodzi skóra włoska. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując możliwość szycia na miarę. Znajdziecie u nas kilka rodzajów kożuchów męskich. Dwa z nich uważane są za legendarne, chodzi o pilotkę i ramoneskę. Pierwsza nazwa ( jak słusznie można wywnioskować ) związana jest z zawodem pilota, początkowo kurtki te były produkowane na potrzeby lotnictwa.

Kurtka skóra naturalna męska – zobacz.

Możemy tutaj polecić model MARKO uszyty ze skóry owczej merynos. Skóra licowana jest w dwóch odcieniach brązu, naszywane dodatki są ciemniejsze. Posiada charakterystyczne dla pilotek elementy: koszulowy kołnierz, klapę pod zamkiem oraz pas z klamrą na dole, który pełni funkcję ściągacza. W swojej ofercie mamy również ramoneski. Wykonane są ze skóry owczej merynos. Posiadają wszystko to, co charakteryzuje ten rodzaj kurtki: skośny metalowy zamek błyskawiczny, pas z klamrą, asymetryczne kieszenie. Kolejnym ciekawym produktem z naszej oferty jest czarna skórzana kurtka. Jest lekko wyslimowana, posiada masywne, mocne zamki, które nadają jej męskiego charakteru.

Przez wiele osób taka opcja traktowana jest jako alternatywa dla klasycznych ramonesek i pilotek. Idealnie prezentuje się w stylizacji eleganckiej, ale także casualowej. Pikowania na rękawach i przy górnej kieszeni sprawiają, że model HERMES stał się popularny w tym sezonie. Nasze kożuchy męskie sprawdzą się zarówno na wiosnę, jak też jesienią. Wszystkich Panów lubiących klasyczne i stylowe rozwiązania zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.