Florystyka dopełnieniem ceremonii ślubnej

Dzień ślubu to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu zarówno dla Pani Młodej, jak i Pana Młodego. Poprzedzają go długie przygotowania, do których zalicza się również dekoracja kościoła.

W mojej pracy stawiam na pomysł i dobrą organizację. Realizowane zlecenia zawsze wykonuję z przyjemnością ciesząc się, że moja wiedza na temat florystyki pomaga uczynić dzień ślubu Młodej Pary dniem dla nich wyjątkowym. Zadowolenie nowożeńców i zaproszonych gości to dla mnie najważniejsza kwestia, dlatego swoje kompozycje układam tak, aby podkreślały wyjątkowość ceremonii zaślubin. Tworząc kwiatowe kompozycje stawiam na pierwszym miejscu oczekiwania moich Klientów – Petite Fleur florystyka ślubna Mińsk Mazowiecki. Najpierw słucham a dopiero potem przedstawiam swoją opinię, która oparta jest na moim doświadczeniu w zawodzie florystki. Wiedząc, że każdy rodzaj kwiatów posiada swoje dekoracyjne walory, staram się tworzyć takie kompozycje, które będą pasować do charakteru uroczystości. Kwiaty układam w zestawienia w taki sposób, aby nie oddziaływały ze sobą na zasadzie kontrastu, lecz tworzyły harmonię . Nie powielam gotowych schematów, chcę za każdym razem stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego.

Dzięki odpowiedniemu wystrojowi świątyni ceremonia ślubna zyskuje wyjątkowy, uroczysty charakter. Moim zdaniem kwiaty sezonowe okażą się najlepszym rozwiązaniem w przypadku ozdabiania świątyni na uroczystość taką jak ślub. Ułożone w ciekawe zestawienia pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych tego dnia w kościele.