Weterynarz gryzonie Lublin

Jak powszechnie wiadomo, lekarz specjalizujący się w udzielaniu pomocy zwierzętom to weterynarz. Dzięki niemu możesz liczyć na profesjonalną poradę, kiedy Twój pupil będzie miał problemy ze zdrowiem.

Mogą być one niezbyt poważne, niezagrażające bezpośrednio jego życiu, jak np. problemy dotyczące uzębienia. Czasem zwierzę doznaje poważniejszych urazów, takich jak złamanie kończyny. Niestety zdarza się również, że zapadnie na poważną chorobę. Zgłaszając się wtedy do lekarza weterynarii masz pewność, że Twój ulubieniec znajdzie się pod fachową opieką. Myśląc o weterynarzu w Twojej głowie jako jedno z pierwszych skojarzeń pojawi się na pewno opieka nad psem lub kotem.

A przecież lekarz tej specjalności pomaga również gryzoniom. Taka pomoc zdecydowanie jest potrzebna, ponieważ np. chomik jest zwierzęciem często spotykanym w Polsce, to ulubieniec wielu dzieci. Również to małe zwierzątko miewa swoje problemy zdrowotne. Czasem ich rozwiązanie wymaga przeprowadzenia zabiegu w gabinecie weterynaryjnyn. Mieszkasz w Lublinie lub w okolicach tego miasta? Opiekujesz się gryzoniem i uważasz, że potrzebna jest Ci konsultacja z fachowcem w sprawie jego zdrowia? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest przychodnia Pro-wet. Przynosząc do nas swojego małego ulubieńca masz gwarancję tego, że przeprowadzimy dokładną kontrolę stanu jego zdrowia robiąc przy tym wszystko, aby oszczędzić mu niepotrzebnego stresu.

Wykonujemy zabiegi takie jak odrobaczanie. Przeprowadzamy każdy rodzaj badania laboratoryjnego niezbędny do tego, aby właściwie ocenić stan zdrowia gryzonia. Zadbamy o jego zęby i sierść. Zatrudniamy w naszej przychodni weterynarzy zajmujących sie tylko i wyłącznie małymi ssakami. Są oni specjalistami w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji gryzoni. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z widocznego na naszej stronie internetowej formularza kontaktowego, aby umówić się na wizytę. Dzięki nam Twój mały przyjaciel będzie mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawiać Tobie oraz Twoim dzieciom wiele radości. Pro-wet to przychodnia ciesząca się dużym uznaniem wśród posiadających zwierzęta mieszkańców Lublina i okolic.