Notariusz Australia Sydney

Poszukujesz osoby świadczącej usługi notarialne w australijskim Sydney? Dobrze trafiłeś! Adwokat międzynarodowy Waldemar Drexler reprezentuje Polaków mieszkających za granicą. Oferuje on rodakom zamieszkałym w Australii kompleksową obsługę w zakresie spraw notarialnych. Sporządza akty notarialne zgodnie z życzeniem

Klientów, udziela też porad w zakresie czynności notarialnych. Jako adwokat i notariusz posiada ogromne doświadczenie w wielu dziedzinach prawa regulowanych przez Międzynarodowe Prawo Prywatne. Są to między innymi następujące obszary prawne:

– Konwencja Haska 1980 o cywilnych aspektach uprowadzenia dziecka za granicę

– Międzynarodowe spory handlowe i arbitrażowe

– Prawo spadkowe – spadek w Australii

– Prawo rodzinne tj. rozwody międzynarodowe, podział majątku, opieka i ustalenie kontaktu z dziećmi

Porady prawne Warszawa Trójmiasto z zakresu prawa zagranicznego.

Waldemar Drexler adwokat międzynarodowy ma wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu międzynarodowego prawa prywatnego. Od wielu lat zajmuje się ustalaniem ojcostwa, sprawami rozwodowymi toczącymi się między małżonkami pochodzącymi z różnych krajów oraz innymi sprawami, które dotyczą Polaków zamieszkałych na terenie Australii. Prowadził wiele spraw związanych z Konwencją Haską, dotyczących cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę. Reprezentował w sprawach dotyczących tej kwestii polskich obywateli przed australijskimi i polskimi sądami. Zajmował się również roszczeniami związanymi z wypadkami komunikacyjnymi, różnego rodzaju błędami lekarskimi i rozwodami z obcokrajowcem.

Udzielał porad dotyczących podziału majątku i ustalenia kontaktów z dziećmi. Nie są mu obce takie tematy jak stwierdzenie nabycia lub odrzucenia spadku, unieważnienie testamentu, profesjonalnie doradza przy sporządzaniu aktu ostatniej woli. Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii adwokata Waldemara Drexlera.