Software House Warszawa

KK Solutions to nowoczesny Software House, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Zarówno podejście do klientów, jak i pracowników jest odmienne w porównaniu do innych firm z tej branży.

W KK Solutions każdy członek zespołu ma możliwość realizowania swoich pomysłów i rozwoju. Dzięki temu stosowane rozwiązania nie są schematyczne i oklepane, a charakteryzują się nowoczesnością, wykorzystaniem najlepszych praktyk i wysoką jakością wykonania. Warto podkreślić, że zespół KK Solutions to osoby uwielbiające swoją pracę, która daje im poczucie spełnienia i możliwość rozwoju, z której chętnie korzystają. Właśnie to pozwala na stosowanie najlepszych i najnowocześniejszych praktyk. Nieustanna chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w dziedzinie swojej pracy sprawia, że specjaliści KK Solutions są coraz lepsi każdego dnia. Kreatywność, otwarty umysł i radość z tworzenia w połączeniu z ogromną wiedzą i nowoczesnością gwarantują nietuzinkowe rozwiązana na najwyższym poziomie.

W firmie KK Solutions panują zasady, które stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Przykłada się szczególną uwagę do zachowania terminów realizacji i prognozowanych kosztów. Niezwykle istotne jest zadowolenie klienta i utrzymanie zaufania, którym obdarzył KK Solutions jako realizatora jego projektu. Również obsługa klienta dba o zachowanie najwyższych standardów oraz możliwie szybkie udzielanie wyczerpujących informacji.

Wśród specjalizacji Software House Warszawa KK Solutions należy wymienić cztery główne dziedziny – support IT, e-commerce, aplikacje webowe i outsourcing IT. Pierwsza z wymienionych dziedzin dotyczy zapewnienia wsparcia specjalistów z branży IT dla Twojego biznesu nawet w trybie 24/7. Z kolei e-commerce oraz aplikacje webowe to kwestie, w których świetnie odnajdują się nasi programiści. Wykonujemy sklepy internetowe i dedykowane aplikacje zgodnie z potrzebami i założeniami. Oferta outsourcingu IT dotyczy przede wszystkim firm, które potrzebują doraźnego wsparcia doświadczonych programistów w realizacji swoich projektów.